Přejít k hlavnímu obsahu

Jak naložit utopence | recept

Jak naložit utopence | recept

Jak naložit utopence | recept. Jak je možné utopence naložit? Co si pro naložení utopence přichystat? Základem hospodského receptu na utopence s cibulí je špekáček a cibule. Nálev na utopence je obvykle složen z vody, soli, octa, cukru a koření – např. pepře, nového koření i bobkového listu. Existuje mnoho variací klasického receptu na utopence, včetně nálevu opatřeného kečupem, hořčicí či sójovou omáčkou. Zvláštností také nejsou recepty obohacené o zeleninu - papriku, zelí či okurky. Co ale zkusit utopence naložit v oblíbeném českém nápoji – v pivu?

Diskuze k článku

Přidat komentář

Taky me to vadilo, az jsem zjistila ze staci umistit sipku myse na jeden z tech obrazku, a uz zustanou stat, dokud mysi nepohnete.

Taky me to vadilo, az jsem zjistila, ze vse vyresi takova malickost - staci umistit mysi sipku na jeden z tech obrazku (bez kliknuti - jen umisteni), a obrazky zustanou stat dokud mysi znovu nepohnete ven z obrazku.

Helena Her (neověřeno) | So, 01/23/2016 - 08:25

Mám připomínku. Zhlédněte tyto videonápady ... to je sice hezké od Vás, ale... obrázky pod tímto názvem běhají tak rychle, že než si stačím přečíst o čem to video vlastně je, už se to hne. Proč po stranách nejsou šipčičky, abychom my, kteří třeba hůř vidíme, si sami, dle svého uvážení, mohli v klidu vše prohlédnout. Myslím, že mluvím za více lidí, prosím o Vaše uvážení tohoto problému a jeho nápravu! Děkuji

Další zajímavé články