Přejít k hlavnímu obsahu

Jak posílat SMS zdarma do všech sítí

26. Červenec 2011

Posílejte SMS zdarma do všech sítí - SMS do O2, Vodafone a T-Mobile. Popíšeme si postup, jak nejsnadněji a z pohodlí svého domova poslat SMS zdarma do všech sítí, aniž byste museli operátorovi za poslání SMS zaplatit.

Co je potřeba

přístup k internetu

1

SMS zdarma do všech sítí nabízí několik internetových stránek. Můžete využít také SMS bránu operátora, počítejte však s řadou omezení, například s maximálním počtem povolených znaků. Zatímco na mobilu zasíláte SMS se 160 znaky, u SMS brány může být vaše SMS zpráva omezena pouze na 60 znaků (O2). Přesto existují weby, které návštěvníkům umožňují posílání plnohodnotných SMS zpráv do všech sítí zdarma díky uzavřeným smlouvám s českými operátory a některé z nich jsou schopné vaši dlouhou SMS rozdělit do několika částí. Využít můžete například oblíbené stránky:

www.esemes.cz
www.poslatsms.cz
www.smsbrana.cz

2

Nabízené služby mají také svá omezení. Obvykle to je časový limit, který určuje, za jak dlouho můžete poslat další SMS. Některé weby umožňují zasílat také hromadné SMS do všech sítí. Službu využijete, pokud posíláte SMS zprávy více lidem a často. Taková služba je už zpoplatněná. Ceny jsou ale výhodnější, než kdyby jste SMS zprávy posílali z mobilního telefonu. Proto se nejprve ubezpečte, že se na webu nacházíte ve správné kategorii.

3

SMS zdarma na čísla českých operátorů O2, T-Mobile a Vodafone můžete posílat obvykle bez registrace. Vyplňte ve formuláři číslo příjemce, vyberte zvoleného operátora příjemce SMS zprávy a napište text zprávy. Je možné, že před odesláním vaší SMS zprávy budete muset opsat bezpečnostní kód z nabídnutého obrázku.

O2 brána: http://sms.1188.cz (omezeno na 60 znaků)
T-Mobile: http://sms.t-zones.cz/open.jsp
Vodafone: https://park.vodafone.cz/?t=hp-vodafonesms-cz (Vodafone park vyžaduje registraci)

U zasílání SMS zdarma obvykle služby negarantují doručení vaší SMS zprávy příjemci. Počítejte s tím!

Autor: chorche
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Obrázek není k dispozici
Jak nainstalovat Skype
Přestože má každý z nás osobní mobilní telefon a ceny tarifů a volání již nejsou přehnaně vysoké, tak jako tomu bylo dříve, volat zadarmo se hodí. Vol…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.