Přejít k hlavnímu obsahu

Jak postupovat, když život komplikují bolesti zad | rady

Jak postupovat, když život komplikují bolesti zad | rady. Bolest zad patří mezi civilizační choroby, odhaduje se, že ji za celý život pocítí zhruba 80 procent všech lidí. Víte, jaké jsou příčiny bolesti zad? A jaké cviky proti bolestem zad zabírají? Přečtěte si dřív, než budete muset sáhnout po lécích.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Radka86 (neověřeno) | St, 10/03/2018 - 21:03

To s tím zahříváním je určitě skvělý tip. To mi také vždy pomohlo. Ale bohužel jen krátkodobě. Po nějaké době se vždy bolesti zad vrátily zpět. Nicméně, jedna z věcí, co mi s bolestmi pomohla dlouhodobě byla magnetoterapie. Pokud trpíte podobnými problémy, určitě doporučuji vyzkoušet. :-)

Blanka03 (neověřeno) | Po, 03/03/2014 - 12:06

mě bolest zad trápila dlouho, samozřejmě jsem střídala "polohy" při sezení, cvičila, ale výrazné zlepšení jsem nepozorovala:-( Většinou jsem to řešil brufenem... Kamarádka mi půjčila handycure - takový UV přístroj - lampu, se kterou měla dobré zkušenosti a já je musím potvrdit. Stačilo asi týden terapie a bolest je pryč - hlavně to má trvalý efekt a nemusím brát žádná prášky.

Další zajímavé články

Jak využít květy šeříku | rady a tipy
Jak využít květy šeříku | recept na šeříkový čaj, sirup a olej. Květy šeříku nejen krásně vypadají a voní, dají se využít také pro kosmetické a léčebn…
Jak vyrobit a využít karmelitské kapky
Jak vyrobit karmelitské kapky | návod. Karmelitské nebo karmelitánské kapky jsou bylinná tinktura, která se používá zejména při zažívacích potížích. C…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.