Přejít k hlavnímu obsahu

Jak postupovat, když život komplikují bolesti zad

Bolest zad patří mezi civilizační choroby, odhaduje se, že ji za celý život pocítí zhruba 80 procent všech lidí. Víte, jaké jsou příčiny bolesti zad? A jaké cviky proti bolestem zad zabírají? Přečtěte si dřív, než budete muset sáhnout po lécích.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Radka86 (neověřeno) | St, 10/03/2018 - 21:03

To s tím zahříváním je určitě skvělý tip. To mi také vždy pomohlo. Ale bohužel jen krátkodobě. Po nějaké době se vždy bolesti zad vrátily zpět. Nicméně, jedna z věcí, co mi s bolestmi pomohla dlouhodobě byla magnetoterapie. Pokud trpíte podobnými problémy, určitě doporučuji vyzkoušet. :-)

Blanka03 (neověřeno) | Po, 03/03/2014 - 12:06

mě bolest zad trápila dlouho, samozřejmě jsem střídala "polohy" při sezení, cvičila, ale výrazné zlepšení jsem nepozorovala:-( Většinou jsem to řešil brufenem... Kamarádka mi půjčila handycure - takový UV přístroj - lampu, se kterou měla dobré zkušenosti a já je musím potvrdit. Stačilo asi týden terapie a bolest je pryč - hlavně to má trvalý efekt a nemusím brát žádná prášky.

Další zajímavé články

Jak upéct řezy z vlašských ořechů
Jak upéct řezy z vlašských ořechů | recept na ořechový moučník. Tyto řezy jsou trochu náročnější na přípravu, ale nemějte obavy, podle tohoto podrobné…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.