Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si vybrat vhodný ICQ klient

Všichni určitě rádi zůstáváme v kontaktu se svými přáteli. Nejčastějším způsobem komunikace je ICQ. Jenže, který klient si pro něj vybrat, aby vyhovoval našim nárokům?

Diskuze k článku

Přidat komentář

Účty se mohou vytvořit při spuštění icq klienta. Jakmile se spustí, tak se zobrazí dvě pole pro přihlášení přes již vytvořený účet a většinou právě pod těmito polemi se nachází slovně napsané "Vytvořit účet" nebo pokud máte anglickou verzi programu tak "Create account". Zde si po kliknutí zvolíte svou přezdívku, heslo, email apod. Po dokončení tzv. registrace se vám buď automaticky klient přihlásí na váše nové přihlašovací údaje, nebo vám budou poslány na zvolený email a vy se poté můžete přihlásit ručně.

568574367 (neověřeno) | St, 02/23/2011 - 13:41

jak se vyrábějí učty? napiste

Další zajímavé články

Obrázek není k dispozici
Jak hledat v insolvenčním rejstříku
Insolvenční rejstřík je veřejný seznam spravovaný Ministerstvem spravedlnosti, který obsahuje údaje o dlužnících a o insolvenčních řízeních. Základní…
Obrázek není k dispozici
Jak mít po ruce aktuální zákony
Ačkoli se může zdát, že poslanci a senátoři vlastně nic nedělají a že se jenom hádají, naším parlamentem projdou ročně stovky zákonů, které více či mé…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.