Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vyčistit náušnice

Jak vyčistit náušnice | rady a tipy. Obzvláště stříbrné náušnice a prstýnky rády černají a ztrácejí tak svou přirozenou krásu. Existuje však levný a jednoduchý návod, jak Vašim oblíbeným stříbrným náušnicím či jiným šperkům ze stříbra vrátit jejich lesk a elegenaci, a to u Vás doma.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Alena Liškova (neověřeno) | Pá, 02/01/2019 - 18:28

Tak toto určite musím vyzkoušet. Mám doma nějaké stříbrné náušnice visací, které by nutně potřebovaly vyčistit. O tom triku se solí už jsem četla někde jinde. Zkoušela jsem to, ale moc to nepomohlo. Zkusím tu zubní pastu, snad to pomůže. Díky za tip. :-)

Eliška Koptová (neověřeno) | St, 07/24/2019 - 19:43

Měla bych dotaz. Dají se takto vyčistit třeba i nerezové naušnice nebo to funguje jen na stříbro? Mám doma totiž jedny naušnice z nerezu, které už mám dlouho a bohužel to je na nich celkem znát, tak bych jim ráda vrátila jejich starý lesk. Jde mi ale o to, aby to tomu nerezu třeba nějak neublížilo.

Další zajímavé články

Jak na zácpu přírodní cestou
Jak na zácpu přírodní cestou | rady a tipy. Zácpa je nepříjemná a má také svá zdravotní rizika, proto bychom se jí měli snažit předcházet. Pokud už zá…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.