1

Podpis smlouvy
Nabízí se celá řada výhodných tarifů, k jejichž dosažení potřebuje mít operátor jistotu, že mu klient nepřejde k jinému poskytovateli. Smlouvy se obvykle uzavírají na dva roky a díky smlouvě lze získat cenové bonusy i bonusy ve formě služeb zdarma či zlevněných produktů.

2

Kombinace produktů
Lepšího tarifu dosáhnete i pokud si zajistíte více služeb od jediného operátora. Je nevýhodné využívat na různé služby jiné operátory. Pokud se kombinuje služba volání, internetu, případně mobilního internetu, tak lze na další služby získat celou řadu zvýhodnění.

3

Zapojení rodiny
Velmi výhodné podmínky vyjednáte, pokud se dohodnete na rodinném tarifu. Čím větší rodina je, tím jsou služby obvykle levnější. Na rodinných tarifech je vhodné se domluvit, i pokud jste od své rodiny daleko a sami jste žádnou vlastní nezaložili.

4

Tarify pro firmu
Nejvýhodnější tarify se nabízejí pro firmy. Pokud plánujete pořízení některé ze služeb pro svoji firmu, můžete získat velmi výhodné tarify pro sebe i všechny své zaměstnance. Opět čím je firma větší, tím jsou tarify výhodnější.

5

Nekvalitní služby
Výhodnější tarif lze získat v případě, pokud jsou s tím stávajícím komplikace. Jestliže operátor nedostojí slibované rychlosti služeb nebo jejich kvalit, reklamujte je a požadujte slevu.

6

Ukončení služeb
Na samotné vyjednávání výhodnějších tarifů může operátor snadno přistoupit poté, co mu oznámíte, že u něj chcete skončit. Rázem vám nabídne takové tarify, které vám nikdy předtím nenabízel. Operátoři jsou schopni udělat mnohé kvůli tomu, aby si zachovali své klienty.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
4.25
Average: 4.3 (4 votes)