Přejít k hlavnímu obsahu

Jakou květinu ke Dni matek

Květina pro Den matek

Nalezení dokonalých květin, které se rozhodnete věnovat vaší jediné a nezaměnitelné mamince na významný sváteční den - Den matek, může být občas opravdovou výzvou. Od kytice, která oslavuje mateřství, chcete totiž opravdu hodně! Chcete aby se jí líbila a byla jí sympatická, aby splňovala její styl a zároveň aby za vás daná květina dokázala vyjádřit skutečný sentiment lásky, péče a vděčnosti. Chcete vyjádřit vaše emoce a pocity, ale hlavně vděk za všechny činy, které pro vás vaše máma kdy udělala. Můžete samozřejmě vybírat ze široké škály krásných barevných květin ke dni matek. Od tulipánů přes podmanivé pivoňky a klasické růže až po odolné orchideje, všechny zmíněné květiny jsou rozhodně jarními bestsellery, které můžete vaší mamince věnovat. Zároveň jsou dostupné v různých barvách a variantách.

Ovšem i Den matek má svou konkrétní květinu, kterou jsou v naší společnosti trochu nedoceněné karafiáty. V dnešním článku si tedy přiblížíme historii křehkých karafiátů a povíme si o tom, proč právě z nich se stala oficiální květina, která se hojně věnuje ke dni matek.

 

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Čím překvapit maminku na den matek?
Druhá květnová neděle u nás tradičně patří maminkám. Moderní podoba tohoto svátku se na počátku 20. století vyvinula z nápadu uctít památku bojovnice…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.