Přejít k hlavnímu obsahu

Jak letos překvapit pod stromečkem | tipy

Jak letos překvapit pod stromečkem | tipy. Prvním a nejdůležitějším krokem při vymýšlení originálních vánočních překvapení je nápad. Přijít se zajímavým nápadem bývá ale mnohdy těžké. Naštěstí tento krok můžete přeskočit, protože ho za vás vymysleli jiní. Existují zážitkové agentury, které nabízí nepřeberné množství zážitků, z nichž vyberete opravdu pro každého (např. zážitková agentura ESENNCE.cz).

1

Pro muže špetku adrenalinu

V každém muži se skrývá kousek dobrodruha, jen je někdy zapotřebí ho probudit. Zkuste to se zážitkovým dárkem, který mu vlije krev do žil. V nabídce zážitkové agentury najdete třeba dobrodružné jízdy v terénních autech, akční zážitky na tankodromu nebo extrémní adrenalinové zážitky jako je bungee jumping a flyboarding.

2

Pro ženy báječnou relaxaci

Ať už je obdarované 20 nebo 50 let, určitě ocení chvíle relaxování a odpočinku, příjemné wellness procedury, které omladí tělo a osvěží ducha. Wellness relax můžete věnovat v podobě návštěvy salonu anebo kompletního wellness víkendu. Stačí vybrat tu pravou variantu pro obdarovanou, určitě ale nešlápnete vedle.

3

Pro děti zábavu s celou rodinou

V dnešní době spolu tráví rodina pramálo času. Rodiče jsou věčně v práci, děti ve školách a po kroužcích a na společně strávené chvíle už mnoho prostoru nezbývá. Změňte to! Ať už vybíráte dárek pro své vlastní ratolesti nebo pro rodinu s dětmi, určitě se vám budou hodit následující tipy. Oblíbeným zážitkem mezi dětmi i dospělými je pobyt v aquaparku, který spojuje zábavu pro děti a odpočinek pro rodiče. Toužíte po pořádném dobrodružství? Vyrazte na motokáry, dětské buggy nebo rovnou na projížďku tankem.

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.