Přejít k hlavnímu obsahu

Jak nakupovat a na nic nezapomenout?

Brouzdáte mezi regály v supermarketu a přemýšlíte, co vhodit do nákupního vozíku. Co vám doma chybí? Máte sice lísteček, ale stoprocentně nakonec zjistíte, že jste na spoustu věcí zapomněli. Respektive jste se zapomněli zeptat, po čem touží ostatní členové vaší domácnosti. Ale ruku na srdce – kvůli nákupu přece nebudete svolávat rodinnou radu. Díky mobilní aplikaci Tomikup, která je momentálně dostupná pro Android, ani nemusíte. Vy ještě neznáte populární webovou službu, která funguje jako wishlist? S ohledem na rozšíření ji můžete využívat také jako nákupní seznam!

Diskuze k článku

Přidat komentář

Martinika (neověřeno) | St, 07/29/2015 - 22:15

Super nápad! Já pořád všechno psala na papírky a do poznámek, ale tohle je takové "systémové řešení" jak by řekli politici :-)

Další zajímavé články

Jak vybavit mobilní telefon | rady
Jak vybavit mobilní telefon | rady. Pořídili jste si nový mobilní telefon? Pak Vám možná přijde vhod návod, jak si jej vybavit aplikacemi. V kostce Vá…
Jak připravit bramborové palačinky
Zbude-li vám několik vařených brambor a nebudete vědět co s nimi, zkuste připravit bramborové palačinky. Palačinky z bramborového těsta jsou nadýchané…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.