Přejít k hlavnímu obsahu

Jak poznat kvalitní spodní prádlo

30. Listopad 2015

Spodní prádlo je součástí každého šatníku, jak ženy, tak muže. Spodní prádlo nás zdobí, činí atraktivnějšími a přitažlivějšími. Jenže mnohdy se svým výběrem sáhneme vedle, protože si koupíme prádlo, které je za delší čas jen neforemným kouskem čehosi. V kvalitním spodním prádlu se budete cítit mnohem lépe a také skvěle vypadat.

1
1. Padnoucí střih Určitě jste si všimli toho, že pokud si vybíráte spodní prádlo a jste v kabince, ve většině případů, vám padne lépe spodní prádlo, které je kvalitní a dražší. Neplatíte u něj totiž jen za značku, ale i za provedení a střih. 2. Značkové prádlo Specializované prodejny na dámské a pánské prádlo, jejichž sortiment je složen ze značkového prádla, je sázkou na jistotu. Značka totiž zaručuje dlouho životnost prádla, stálost barev a také střihu. Na výrobci tedy opravdu záleží. 3. Materiál Spodní prádlo se pyšní mnoha kvalitními materiály. • Bavlna – klasická, přírodní, příjemná na dotyk, je pevná a odolná, používá se velmi často na výrobu spodního prádla • Mikrobavlna – preferuje se na výrobu bezešvého spodního prádla, které je o to více komfortnější, prádlo je jemné, elastické, ale přitom pevné • Viskóza – forma celulózy, velmi dobrá absorpce, saje pot, kombinuje se, jak z přírodními materiály, tak umělými • Elastan – pružné prádlo, které drží tvar a nemačká se, přidává se k jiným ostatním tkaninám • Lycra – splývavé prádlo, nevytahá se, dobře se nosí 4. Cena Úzce koresponduje s výše zmíněnými údaji. Čím vyšší kvalitu potřebujete, tím je prádlo samozřejmě dražší. Investice do kvalitního spodního prádla se vám vyplatí. Mezitím, co byste si koupili další troje trenýrky nebo už druhou podprsenku, značkové prádlo v dobrém střihu a provedení vám vydrží déle, opravdu padne, je stálobarevné, nevytáhne se, ani nezmenší v pračce.
Autor: chorche
Hodnocení
Jakub Opletal (neověřeno) | Út, 04/30/2019 - 22:40

Od té doby, co jsem si začal kupovat hlavně značkové spodní prádlo, tak si rozhodně na kvalitu stěžovat nemohu. To samé se bohužel ale nedá říct o tom levnějším "neznačkovém" U toho jsem se dřív právě s těmi nepadnoucími střihy nebo nekvalitním materiálem setkával často.

Další zajímavé články

Potřebujete větší auto pro převážení věcí? Potom může být dobrou volbou právě dodávka. A protože pořizovací cena nové dodávky není příliš nízká, je vh…
Zjistili jste, že i na povinném ručení můžete ušetřit a rádi byste přešli k jiné pojišťovně? A nejlépe co nejjednodušeji? Prozradíme vám, jak postupov…