Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit pečeného studeneckého kapra na paprice | recept

Tento recept na pečeného kapra na paprice pochází ze Studénky. Před samotným pečením kapra ale nesmíme zapomenout na sladkou papriku i na papriku pálivou. Podívejte se nejprve, jak se kapr porcuje, kousky kapra dáme do polévky. Pečený studenecký kapr z pořadu Jak šmakuje Moravskoslezsko? krok za krokem ve videoreceptu TV Polar. Recept na pečeného kapra vhodný na vánoční svátky i během roku.

Diskuze k článku

Přidat komentář

DUA (neověřeno) | So, 10/24/2015 - 22:48

Velmi dobře udělané video s postupem přípravy. Pan kuchař nezapomněl ani na vychytávky z praxe, např. jak správně vkládat kapra do tuku, jak filetovat, jak se "zbavit" kostí.. Chválím, dnes kdy se snaží každý předvádět jako superkuchař, je radost vidět skutečného machra v akci, bez řevu, nadávek.. To prospěje propagaci využití ryby v kuchyni víc, než co jiného. Díky. V.S.

Další zajímavé články

Jak udělat kapra na černo | recept
Jak udělat kapra na černo | recept. Vynikající recept na kapra. Tento recept na kapra je nejstarší dochovaný český recept na štědrovečerní rybu. Dopor…
Jak udělat kapra po staročesku | recept
Jak udělat kapra po staročesku | recept. U nás se chová několik druhů kapra. Je to hlavně kapr obecný šupinatý, jehož celé tělo pokrývají šupiny. Kapr…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.