Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si udělat domácí těstoviny | recept

Domácí těstoviny - recept. Výroba domácích těstovin je překvapivě jednoduchá. A chuť! Nenahraditelná! Na výrobu domácích těstovin budete potřebovat mouku, vejce, extra panenský olivový olej a strojek na výrobu domácích těstovin (cca 350 Kč). Z ingrediencí zpracujete těsto na domácí těstoviny a použijete nakonec stroj na výrobu domácích těstovin.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Peter Hubar (neověřeno) | Út, 10/06/2015 - 13:00

Od té doby, co jsme si se ženou pořídili stroj na těstoviny, už je vůbec nekupujeme. Ta chuť domácích těstovin je nenahraditelná. Domácí těstoviny děláme stejným způsobem jako ve videu a strojek na těstoviny jsme koupili radši 3v1 - http://www.utc.cz/cs/strojek-na-testoviny-3-v-1-15cm/343636p/. Přece jen můžeme vyrábět různé druhy těstovin. Známý se sice diví, že máme čas dělat si domácí těstoviny, ale ono to nezabere spousty času. Ve výsledku se vám to vrátí v podobě skvělého obědu nebo večeře a hlavně zdravého. Těstoviny u nás dělá jak žena, tak i já.

Další zajímavé články

Jak nahradit majonézu | tipy a recepty
Jak nahradit majonézu | tipy a recepty
Jak nahradit majonézu | tipy a recepty. Ať už chcete nebo musíte vyloučit majonézu ze svého jídelníčku z jakéhokoliv důvodu, věřte, že není nutné konz…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.