Přejít k hlavnímu obsahu

Jak upéct perníkovou chaloupku zdobenou bílkovou polevou | recept

09. Prosinec 2014

Postup na perníkovou chaloupku krok za krokem. Tato perníková chaloupka, chcete-li perníková roubenka zdobená bílkovou polevou, se osvědčí jako vánoční dekorace či jako perníkový adventní svícen. Doprostřed chaloupky z perníku je totiž možné umístit svíčku - po zapálení večer vynikne celá práce. Šablony na perníkovou chaloupku a recept na bílkovou polevu naleznete pod videem.

Co je potřeba

Navštivte recept na perníkovou chaloupku i včetně receptu na perníkové těsto a šablony na chaloupku od jezziny v receptáři pro šikovné ruce HOBBYs.CZ.

Recept na bílkovou polevu od Leony Karasové

Tipy

Klíčová slova:
perníková chaloupka, perníková chaloupka postup, perníkový adventní svícen, zdobení perníkové chaloupky, perníková chaloupka šablona, perníková chaloupka recept, vánoční perníková chaloupka, recept na perníkové těsto, vánoční cukroví, perník

Autor: chorche
Hodnocení

Diskuze k videu

Další zajímavé články

Jak upéct rozinkové cukroví | recept
V tuto dobu už mnohé hospodyňky vyhledávají recepty na vánoční cukroví, ať už na stránkách časopisů, nebo na netu. Také se ráda nechávám inspirovat a…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.