Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký nábytek vybrat do dílny?

08. Červenec 2015

K tomu, aby jakákoliv dílna dobře sloužila svému účelu, je nutné ji vybavit vhodným dílenským nábytkem. Vzhledem k tomu, že musí skříně, stoly a další vybavení vydržet poměrně velkou zátěž a často ne zrovna šetrné zacházení, je u něj nejdůležitější otázka kvality. Dílenský nábytek POLAK CZ splňuje všechny předpoklady kvalitních produktů a navíc nabízí ucelený sortiment, ze kterého si vybere každý podle svých potřeb.

Co je potřeba

čas
ochota nechat si poradit
selský rozum

1

Kompletní vybavení pro všechny dílny

Základem vybavení dílny je vhodný stůl. Dílenské stoly od firmy POLAK CZ jsou k dostání v různých variantách od jednoduchých pracovních desek po stoly se zásuvkami, skříňkami a závěsnými systémy na zeď. Každý dílenský ponk má velmi pevnou pracovní desku a stabilní kovové nohy, které zaručují bezpečnost při práci. Stabilní a pevné jsou i kovové skříně na nářadí. Jejich nabídka je široká, k mání jsou skříně s variabilními policemi i plastovými boxy, s plechovými, prosklenými a roletovými dveřmi.

2

Přehledný systém ukládání nařádí a menších předmětů

Pro ukládání menších předmětů jsou ideálním řešením menší zásuvkové kovové skříně. Své uplatnění jistě najde i velmi praktický pojízdný dílenský vozík.

Další součástí výrobního programu jsou kovové šatní skříně a šatní lavice, které se hodí jak do zázemí výrobních prostor, tak také k vybavení šaten sportovišť, koupališť a dalších společenských prostor. Velkou výhodou je vzájemná kompatibilita všech produktů, které se tak mohou skvěle kombinovat.

Podívejte se na výrobu šatních skříní. Zjistíte, na jakém principu funguje výroba šatních skříní na míru – od samotného návrhu až po distribuci zákazníkovi:: Výroba šatních skříní POLAK CZ – VIDEO

3

Kvalita na prvním místě

Společnost POLAK CZ se zabývá výrobou dílenského nábytku od roku 1991 a za tu dobu si získala pevné postavení na trhu u nás i v zahraničí. Kromě výroby má i vlastní vývojové oddělení, které přichází s neustálými inovacemi a novinkami. Všechny produkty spojuje špičková kvalita materiálů i provedení, a tím pádem vysoká odolnost a dlouhá životnost. Vybírejte z nejširšího sortimentu dílenského nábytku na trhu a vybavte svou dílnu tím nejlepším.

Pokud chcete získat představu o parametrech jednotlivých výrobků společnosti POLAK CZ a prohlédnout si nabídku jejich výrobků, doporučujeme on-line katalog.

Katalog společnosti POLAK CZ ke stažení ZDE: Nabídka produktů společnosti POLAK CZ – KATALOG

Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak čistit ekokůži
Jak čistit ekokůži | rady a tipy. Ekokůže si získává díky svým vlastnostem stále více příznivců. Používá se zejména při výrobě nábytku, kde nahra…
Jak vyřešit problém s čistotou potahu
Sedací souprava patří mezi nejvyužívanější druhy nábytku v každé domácnosti. I vy máte pravděpodobně doma sedací soupravu, která každý den dostává pěk…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.