Přejít k hlavnímu obsahu

Jak připravit ovocnou kaši s granátovým jablkem | recept

Jak připravit ovocnou kaši s granátovým jablkem | recept. Kaše jsou skvělým startem dne, v menším množství mohou posloužit i jako výborný dezert. Recept na kaši, který naleznete níže, je navíc složen ryze z ovoce. Základem je banán, jablko a hruška, které jsou dochuceny medem, citronovou šťávou a skořicí. Barevný kontrast zajistí rozinky a granátová jablka, jejich nakyslá chuť dodá pokrmu exotický nádech. Ovoce obsahuje fruktózu, která vám dodá energii, vitamíny pro zdraví a samozřejmě i vlákninu přispívající ke správnému fungování metabolismu. Ovocnou kaši připravíte během chvíle, takže si na ní můžete pochutnat i v hektickém ránu. Pokud chcete dodat kaši na sytosti, můžete přidat i hrst ovesných vloček namočených v mléce.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Další zajímavé články

Jak zavařit hrušky v medu | recept
Jak zavařit hrušky v medu | recept. Domácí kompoty se hodí mít v zásobě ve sklepě nebo spíži. V zimě je využijete na výborné koláče, dezerty nebo…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.