Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zmírnit kocovinu

Večírky má rád téměř každý. Pivo i víno teče proudem, všichni se smějí a každou chvíli přistane na stole tác s panáky. Potom se však noc přehoupne v den a vy se probudíte s nesnesitelnou bolestí hlavy, nestabilním žaludkem a zelenou pletí. Kocovina a jak na ni? Pokud se chcete pustit do boje s kocovinou, doporučuji vám pár následujících triků.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Libor (neověřeno) | Út, 08/26/2014 - 14:06

Já jsem si koupil na kocovinu Alcostop, který si dle návodu beru než jdu pít a dlaší den mě kocovina, nevolnost ani bolehlav nepřekvapí, dokonce můžu fungovat už od rána na 100% !

Pavelka (neověřeno) | Pá, 09/05/2014 - 13:23

Alcostop mám taky vyzkoušený a musím říct, že narozdíl od jiných podobných vyprošťováků zabral. Největší zásluha má, bych řekl, to, že se bere předtím, než se jde pít (popřípadě v průběhu, ale to si né každý vzpomene:D)

Další zajímavé články

Jak upéct karamelové dortíčky | recept
Karamelové dortíčky | recept. Karamelové dortíčky svým vzhledem i chutí připomínají známý medovník. Karamelová chuť by jistě neměla v kolekci vánočníh…
Jak udělat pravé vinné šodó | recept
Recept na pravé vinné šodó. Šodó je vinná pěna, sladká omáčka zhotovená z vína a vajec. Šodó se podává teplé. Buď jím poléváme sladké moučníky méně vý…