Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na antikoncepci bez hormonů pomocí minipočítače

Stále více žen nechce nebo nemůže užívat hormonální antikoncepci a jiné metody jim nevyhovují. Slyšeli jste už o minipočítači, který určí vaše plodné a neplodné dny se spolehlivostí 99,3 %? Například v Německu už je tato forma antikoncepce docela běžná, u nás se o ní teprve dovídáme. Pojďme se s tímto šikovným přístrojem – minipočítačem seznámit.

Co je potřeba

minipočítač Lady-Comp nebo pearly

1

Jak přístroj funguje? V paměti tohoto počítače jsou zaznamenány údaje o miliónech cyklů tisíců žen nasbíraných za 25 let výzkumu. Přístroj se také seznámí s vaším osobním cyklem a ukládá jeho data. Pokud máte nepravidelnou menstruaci, nevadí.

2

Jak přístroj používat? Každé ráno si pomocí tohoto počítače změříte teplotu v ústech (stačí 60 sekund) a podle její výše přístroj vyhodnotí, zda máte plodný či neplodný den. Předpovídá na příštích 24 hodin. Máte-li ovulaci, tedy plodný den, zobrazí se červená barva. Neplodné dny jsou signalizovány zeleně.

3

Jaké jsou výhody? - nezatěžuje vaše tělo hormony či chemikáliemi - bez vedlejších účinků - rychlý, jednoduchý a spolehlivý - zohledňuje i nepravděpodobnou teplotu (např. při nemoci) Jaké jsou nevýhody? - vysoká pořizovací cena

Počítač lze použít i při plánování otěhotnění. Ukazatel gravidity se zobrazí už od 15. dne.

Tento článek a jeho jednotlivé body mají pouze informativní charakter. Společnost Solex Services s.r.o. neručí a není odpovědná za škody vzniklé užitím informací (částečným nebo úplným), které jsou uvedeny v článku. Zároveň společnost neručí a není odpovědna za škody vzniklé užitím informací (úplných nebo částečných) obsažených v článku třetí osobou.

|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak pečovat o nehty | rady
Jak pečovat o nehty | rady. Nehty jsou vizitkou našich rukou. Měli bychom je nosit čisté, upravené a také jim dávat potřebnou výživu. Většina lidí vla…
Jak uvázat šátek na krk | rady
Jak uvázat šátek na krk | rady. Jak uvázat šátek na krk? Šátek kolem krku je symbolem mnoha elegantních žen. Ty, které si ho koupí, však velmi často ř…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.