1

Blahodárné účinky rybího tuku

Jezte stravu bohatou na maso z tučných mořských ryb jako jsou sardinky, makrela nebo tuňák. Pomáhají v prevenci vzniku krevních sraženin, které způsobují srdeční selhání. V poslední době hodně propagované omega-3 mastné kyseliny, právě ty sloučeniny, co se nacházejí v mořských rybách, působí účinně na řadu aktuálně vyskytovaných problémů. Na deprese, zánětlivá onemocnění jako lupénka, vředy, ekzémy a podobné problémy. Pokud vám chuť ryb vadí, užívejte kapsle s rybím tukem.

2

Zázračné mořské řasy

Zařazujte do svého jídelníčku mořské řasy. Jsou bohatou zásobárnou kyseliny alginové, která pomáhá k očistě organismu od toxických látek a obsahují protirakovinové sloučeniny. Existuje obrovské množství druhů mořských řas, které hojně využívá japonská kuchyně, ale tento jídelníček je také hodně preferovaný vegetariány. Mořské řasy obsahují až 20krát více vitamínů a minerálů než suchozemské rostliny. Obsahují také potřebný jód jako prostředek ke snížení funkce štítné žlázy.

3

Mořská sůl ozdraví vaši pokožku

Koupejte se ve slané mořské vodě, která zvláční suchou a poškozenou pokožku. Opakovanými koupelemi ve vodě obohacené mořskou solí můžete vyléčit nebo alespoň zmírnit těžkou lupénku.

4

Vyrobte si peeling

Na úporně suchou pokožku pomáhá peeling s přídavkem mořské soli. Šálek mořské soli rozmíchejte na pastu s odpovídajícím množstvím glycerinu, který koupíte v lékárně. Osprchujte se a připravenou emulzi vetřete houbou nebo rukama do ještě mokré pokožky. Po opláchnutí a osušení bude vaše kůže překvapivě hebká a vláčná.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
4.333335
Average: 4.3 (3 votes)