Přejít k hlavnímu obsahu

Jak namalovat oční linku I návod

29. Říjen 2017
Jak namalovat oční linku I návod

Jak namalovat oční linku I návod. Namalovat protaženou oční linku je pro spoustu dívek a žen velká životní výzva. Mezi hlavní problémy při líčení očí patří nejen klepající se ruka, ale i strach z toho, že výsledek snažení bude vypadat přehnaně a neupraveně. Přináším Vám několik rad a tipů, jak z malování očních linek přestat dělat strašáka a díky kterým budete brzy malovat oční linku jako profík.

Co je potřeba

  • zkosený štětec
  • černý oční stín
1

Na zkosený kosmetický štětec naneste dostatečné množství černého stínu a přiložte jej do 2/3 horního víčka po směru od kořene nosu.

2

Veďte linku těsně nad linií kořínků řas směrem k vnějšímu koutku oka. Těsně u vnějšího koutku oka začněte štětec zvedat do protažené linky.

3

Linku můžete štětcem protáhnout pouze do malého zobáčku, nebo ji můžete vést až ke konci obočí. Záleží na Vašich preferencích a představách, fantazii se zde žádné meze nekladou.

4

Na samé špičce linky štětec obraťte a vracejte se zpět k hornímu víčku, díky čemuž zajistíte, že linka bude mít perfektní tvar. Pokud linku namalujete špatně, případně se Vám bude zdát konec linky být příliš tlustý, zapravte jej vatovou tyčinkou do požadovaného tvaru. Přeji hodně zdaru v líčení!

Tipy

Pokud si před první aplikací linek nejste jistá, můžete na oko namalovat několik teček, které nakonec spojíte dohromady.

Autor: Katka
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak se správně nalíčit
Jak se správně nalíčit
V každodenním vzhledu bychom líčení neměly přehánět, navečer se ale můžeme bez obav nalíčit silněji. Ukážeme si, jak zvýraznit své oči a jak mít krásn…
Jak správně kousat potravu
Jak správně kousat potravu
Jídlo pijte, tekutiny kousejte. Tak zní zlaté pravidlo zpracování potravy v ústech. Správné kousání totiž nastartuje trávicí proces, připraví žaludek…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.