Přejít k hlavnímu obsahu

Jak udělat rychlou salámovou pomazánku | recept

Jak udělat rychlou salámovou pomazánku | recept

Jak udělat rychlou salámovou pomazánku | recept. Nemusíte být kulinářský nadšenec, abyste zvládli připravit tuto salámovou pomazánku. Recept je nenáročný, stačí pár minut a pomazánková rychlovka na chlebíčky nebo jednohubky je na světě. Salámová pomazánka v receptu krok za krokem.

Co je potřeba

50 g obyčejného másla

150 g měkkého salámu

30 g cibule

100 g sterilovaných okurek

20 g plnotučné hořčice

sůl

1

Přichystejte si tyto suroviny pro přípravu salámové pomazánky: 50 g obyčejného másla, 150 g měkkého salámu, který máte rádi, dále pak cca 30 g cibule, 100 g sterilovaných okurek a 20 g plnotučné hořčice, sůl. Pusťme se do dalšího kroku.

2

Máslo vytáhněte z chladničky a ponechejte jej chvíli na kuchyňské lince, aby změklo. Salám pomelte nebo jej nakrájejte na co nejmenší kostičky. Do mísy vložte máslo, připravený salám. Cibuli nakrájejte na malé kostičky, stejně tak okurku a všechny suroviny v míse řádně promíchejte. Přidejte hořčici a dochuťte solí podle vlastní libosti.

3

Salámovou pomazánku řádně promíchejte nebo prošlehejte, můžete použít i ruční šlehač. Salámová pomazánka je hotová a připravená k servírování. Skvěle chutná na chlebíčcích nebo jednohubkách. Dobrou chuť!

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.